KiemelkedÅ‘ (dobogós) sporteredmények 2019-2020

Kerületi Diákolimpia

 

Úszás                                     egyéni

Marosszéki Armand            I. hely             mellúszás       3.b

Kunczly Bertalan     I          I. hely             hátúszás         7.b

Bukovits Szonja                     II. hely            gyorsúszás      7.a

Schmidt Emese                      III. hely           hátúszás          4.c

 

Asztalitenisz

Kurta Viktória                        II. hely            egyéni             6.c

Varga Zsófia                         I. hely             egyéni             8.b

 

Teremtájfutás                                            egyéni

Körmendi Lara                    I. hely             5.c

Rumi Nimród                       I. hely             7.b

Velkopolszki Karina             I. hely             7.b

Farkas Amanda                    I. hely             8.b

Nagy Áron                              II. hely            4.a

Frivaldszky Gergely               II. hely            6.a

Szórád Bettina                       II. hely            7.b

Borsós Hunor                         III. hely           4.a

Nagy Zsombor                       III. hely           6.a

Borsós Ábel                           III. hely           7.a

Tomoga Anna                        III. hely           4.a

Bukovits Júlia                        III. hely           6.c

 

Röplabda

III. krcs. fiú                           II. hely

Körmendi András       6.a

Frivaldszky Gergely   6.a

Nánássy Dávid           6.a

Rónai Dániel              6.a

Gyetvai Erik               7.a

Keszthelyi Zsombor   6.a

Wojinczky Péter         6.a

Varga Bence              7.a

 

IV. krcs. fiú                           II. hely

Hajdu Levente            8.a

Zatykó Bálint             8.a

Takács Richárd          8.a

Pongrácz Adrián        7.a

Borsós Ábel               7.a

Körössényi Sámuel    7.a

Murvai Bence            7.a

Szarka Olivér             7.a

Simon Kristóf             7.b

Nyikos Sebestyén       7.b

 

Partizánlabda csapat     III. hely

Kocsis Bendegúz       3.b

Borsós Hunor             4.a

Nagy Áron                  4.a

Rocsa Tamás              4.a

Seres Martin               4.a

Kiss Noel                   4.b

Hijazi Alex                 4.b

Fajszi Horka               4.c

Mátrai Dávid              4.c

Juhász Péter               4.c

Rakonczay Zsombor  4.c

 

Partizánlabda csapat     II. hely

Rakonczay Tamara    4.a

Gergely Rebek           4.a

Bánfi Glória               4.a

Zaman Melissa           4.a

Tóth Boglárka            4.a

Bukovits Trixána        4.b

Schmidt Emese          4.c

Gajda Nóra                 4.c

Kacsándi Dorka          5.a

Koncsik Zsófia           5.a

Körmendi Lara           5.c

 

Budapesti Diákolimpia

 

Teremtájfutás

Nagy Áron                 I. hely             egyéni             4.a

 

Asztalitenisz 

Varga Zsófia             I. hely             egyéni             8.b